آدرس: کاشان، میدان چهارده معصوم، خیابان مفتح،کوچه گلساز پ۳۷

قوانین و مقررات مشتریان

این شرایط درمورد هر کدام از خدمات ارائه شده توسط ترجمه گران و هر کدام از سفارش­ های کاربر صدق می کند.

هر سفارشی که توسط کاربر داده می­ شود بدین مفهوم است که کاربر تمام بندهای شرایط و ضوابط را کاملا درک کرده­ است

قوانین عمومی

  • وب سایت ترجمه گران در ارتباط با محتوای سفارش هیچ گونه بررسی انجام نمی ­دهد و کلیه مسئولیت­ های مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن­ها نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است. در صورت مشاهده هرگونه سفارش ترجمه حاوی مصادیق مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران سفارش مرجوع و قرارداد ملغی می گردد. سایت ترجمه گران هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوی سفارش ها به عهده ندارد و در صورت مشاهده محتوی مجرمانه سفارش را مرجوع می نماید و در موارد نیاز با مراجع قانونی همکاری می نماید.
  • سایت در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان­ها از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
  • سایت می­ تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با یک اعلان لغو نماید. این اعلان می­تواند به صورت ایمیل، سیستم پیغام گذاری دارالترجمه، تلفن، فکس و ... باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی وب سایت لغو گردد کل مبلغ آن سفارش را به کاربر باز خواهد گرداند.
  • ترجمه گران مسئولیتی درباره خسارات (مالی، جانی و...) ناشی از تاخیر در انجام قرارداد نخواهد داشت .
  • وب سایت ترجمه گران مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سایت نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.
  • کلیه حقوق محتوای وب­سایت شامل متن­ ها، تصاویر، تبلیغات، پیوندها و ویدئو ها متعلق به وب سایت است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به تغییر، فروش، کپی­ برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب­سایت نیست.

ثبت سفارش

ثبت سفارش فقط از طریق سایت انجام می پذیرد. قیمت گذاری به معنای ثبت سفارش نیست و تا زمانی که هزینه سفارش پرداخت نشده باشد سایت اقدامی برای ترجمه نخواهد کرد. یک قرارداد زمانی میان کاربر و سایت منعقد می‌شود که کاربر سفارش خود را در وب­سایت ثبت و مبلغ سفارش را پرداخت نماید.  پرداخت ها به صورت آنلاین قابل انجام است.

روش قیمت گذاری

مبلغ، کیفیت و زمان تحویل دهی سفارش به کاربر اطلاع داده خواهد شد. مبنای محاسبه قیمت در سفارش تعداد لغات فایل مبدا آن سفارش است. تعداد لغات توسط نرم افزار شمارش می شود. مشتری موظف است فایل شمارش شده را بررسی نمایید تا از صحیح بودن تعداد لغات اطمینان کسب کند. هزینه مالیات ارزش افزوده در این قرارداد از کاربر اخذ نمی گردد.

تحویل

تحویل فایل ترجمه از طریق سایت و یا ایمیل مشتری انجام می شود.

لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

  • مرجوع کردن سفارش در زمان گارانتی و بعد از بررسی تیم ارزیابی شرکت امکان پذیر است.
  • لغو کامل سفارش فقط در صورتی که کار ترجمه شروع نشده باشد امکان پذیر است. اگر مترجم سفارش را شروع کرده باشد بعد از اعلام انصراف تا جایی که ترجمه انجام شده تحویل داده خواهد شد و از هزینه کسر می گردد. در صورتی که سفارش کامل ترجمه شده باشد امکان انصراف وجود ندارد. در صورت انصراف مشتری قبل از شروع ترجمه، 15% از مبلغ سفارش به عنوان جریمه کسر خواهد شد.
  • در صورتی که کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی اعتراض داشته باشد، این اعتراض توسط تیم سردبیری مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تایید تیم سردبیری نسبت به بازپزداخت هزینه سفارش به کاربر اقدام می گردد.

 

ارتباط بین مشتری و مترجم

با توجه به فراهم آمدن ابزارهای مختلف ارتباط کاربر با مترجم در وب­سایت (ارسال فایل راهنما، سیستم پشتیبانی، ارسال تیکت و توضیحات کاربر) ایجاد هرگونه ارتباط خارج از محدوده وب­سایت (تلفن، موبایل، ایمیل، حضوری و ...) و یا ارسال اطلاعات تماس در موارد قبل در وب­سایت از کاربر به مترجم، که باعث شناسایی کاربر به مترجم گردد، موجب سلب مسئولیت وب سایت در قبال سفارش­ های کاربر می­شود .

 


تغییر شرایط و قوانین

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.